воскресенье, 20 ноября 2016 г.

Руденко А.В.
Про зэрно
Посивають на Кубани нэ тилькы зымою. Литом от станыц до Новороса тягнэться цила дорожка зэрна збоку дороги. З машины того зэрна нэ выдно, а выдно по воронах, гусях, курах, яки грэбуть гравий. Скилькы того зэрна пропало, нэвидомо никому.

Про статуэткы
От вам фото статуэток на стэпну тэматыку казахстанського и украинського выду. Чого нэма такых краевых, нэ знаю. У нас история багатше сусидськой. И фигуркы запорожцив, и пластунов, и казаков у форми 30-х и 70-х годов 19 столиття, и конвойных, и атаманов, и пэрвой мыровой, и на конях, и макэты бикэтов. От добра робота бэзроботному кубаньскому художныку. И в казачых класах з фимо-глыны можна сэрии липыть. Шоб одну таку фигурку зробыть, нада талант, знання элэмэнтов этничной кубанской одэжы, обувкы, конструкцыи зброи, спробувать характэр гэроя пэрэдать. Потратыть багато сыл, поту и врэмэни. А плюсом будэ вам слава и заробиток.

Про Шевченко
Кажуть, шо булы таки шеуджены на Кавкази. Так называлы тут до 15 столиття хрыстыянськых батюшок. А Хромой Тимур вогнэм и мэчем пройшов по Кавказу, погромыв хрыстыян. От ти вольни стэпнякы розсэлылыся по Руси и Лытви, всталы на охорони стэпной гряныци. Од цих шеудженов, може, идэ рид Шевченко. У адыгов -ко означае, чий сын, из чийого роду.

Комментариев нет:

Отправить комментарий