воскресенье, 20 ноября 2016 г.

Руденко А.В.
Чорноморськый аквариум
Багато хто дэржав у хати аквариум з рыбкамы. Хтось знае про морськи аквариумы. А чи чулы вы про чорноморськый аквариум? Це аквариум з флорою и фауною Чорного моря. А плюсом вам идэ нуль вытрат на жывнисть. Вси прыготування нада зробыть до поиздки на морэ.

Дэ взять морську воду? Магазынну силь розчыняем у води так, шоб було 0,18 % на литр. Тры дня води трэба, шоб збалансуватыся до жывой, оживае багато микроорганизмив, хлорка вывитрюеться и кыслород насычуе воду. Выбыраем гарный грунт, можна мармурови каминня, схожи на кораловый писок.

Тэпэр - корча. Шукаем корч чи сухи выгнути виття дэрэва. Циль пошуку - знайты корч як у казци, з пэрэкрученымы виткамы, загадкового выду. Проблэма в тим, шо корч плавае, а нэ лэжить на грунти. Бэрэм вэлыку каструлю (выварку), залываем водою, высыпаем пачку соли и вмисти з корчем кыпьятым килька годын. Вси шкидлыви бактэрии загынуть пры кыпьятинни и корч, просочывшысь силлю, ляже на дно. Так же кыпьятым скэлю и грунт.

Дэ взять скэлю? Трэба найты лэгкый, пластычный каминь. Чэрэпашнык-ракушнык в идэали, а можна и стару цэглу. Зубылом и пылкою робым з цэглы загадкову скэлю, можна дви-тры штукы, якшо ваш аквариум вэлыкый. Готово. Солона вода залыта, грунт, скэли, корчи розставлэни. Можна йихать одпочывать на морэ.

Жывнисть. У прыбэрэжных водах моря повно всякой жывности. Рачкы, крабы, крэвэткы, рапаны, морськый дракончык, рыбка-зэлэнушка, вугры, багато ракушкы пид камэнямы, грэбинци, актынии. Збираем у нэвэлыкий килькости морськи рослыны прыкриплэни до каминчыкив. Жывнисть ловым сачком в послидний дэнь, збэригаем у вэлыкий пластыковий банки з крышкою (на кажному базари). Чым швыдше доставытэ посылку до вашого аквариума, тым бильше шансив у рыб и рачкив выжыть. Воду тэж залываем в аквариум, у ний маса корму (фитопланктону) для вашых новых родычей. У пэрвый год вам хватыть рачкив и крэвэток.

Потим можна завэсты и скорпену. Йи заказують у дайвэров чи рыбаловцив. Це така колюча хыжа рыба. Якшо будэтэ пэрэсажувать губкы з морського аквариума, нэ забудьтэ додать ще силь в воду. Ваша жывнисть лэгко пэрэжывэ морську воду, а губкы в чорноморський води нэ жывуть. От вам нормальнэ цикавэ хобби, гостям на радисть и куточок жывой Кубани в городськой квартыри. Бильше тут http://aquadomik.ru/chernomorskie-ryibyi-v-avariume/

Комментариев нет:

Отправить комментарий